C.Ronaldo dominuoja Azijoje: Čempionų lygos dublis, įvartis gražuolis ir rezultatyvus perdavimas kulnu © „Al-Nassr“ nuotr.

Azijoje tęsiasi Cristiano Ronaldo šou – Portugalijos rinktinės žvaigždė Azijos Čempionų lygoje surengė dar vieną puikų pasirodymą.

Trečiojo turo rungtynėse C.Ronaldo atstovaujama „Al-Nassr“ komanda namuose rezultatu 4:3 nugalėjo svečius iš Kataro – „Al-Duhail“ ekipą.

Šiose rungtynėse C.Ronaldo žibėjo. 25-ąją minutę portugalo perdavimą kulnu tiksliai į vartus nukreipė brazilas Andersonas Talisca ir „Al-Nassr“ išėjo į ilgąją pertrauką turėdami minimalų pranašumą – 1:0.

Antrajame kėlinyje prasidėjo tikras futbolo spektaklis. 56-ąją pranašumą padvigubino buvusi „Liverpool“ bei „Bayern“ žvaigždė – Sadio Mane. Jau po 5 minučių rezultatas tapo triuškinamu – C.Ronaldo puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės nuginklavo priešininkų vartininką (3:0).

Visgi svečiai nepasidavė ir pelnė du įvarčius atgal (3:2). Tuomet Portugalijos žvaigždė vėl ėmėsi tvarkyti reikalų – 81-ąją minutę pelnė ketvirtąjį „Al-Nassr“ įvartį. „Al-Duhail“ komanda dar spėjo sušvelninti rezultatą, tačiau rungtynės baigėsi „Al-Nassr“ pergale rezultatu 4:3.

„Al-Nassr“ klubas Azijos čempionų lygoje per tris turus žygiuoja be pralaimėjimų ir su 9 taškais yra vienvaldžiai E grupės lyderiai.