Pasaulio čempionato aštuntfinaliai prasidėjo rezultatyvia Nyderlandų pergale prieš JAV © Reuters nuotr.

Prasidėjo pasaulio futbolo čempionato atkrintamųjų etapas.

Pirmajame aštuntfinalyje Nyderlandai 3:1 palaužė JAV rinktinę ir pateko į ketvirtfinalį.

Louiso van Gaalo auklėtiniai mačą pradėjo ganėtinai lėtai, tačiau 10-ąją minutę po puikios atakos visgi nominaliems mačo favoritams pavyko pasižymėti. Įvartį pelnė Memphis Depay'us.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą padvigubino Daley Blindas. Tiek pirmojo, tiek antrojo įvarčio metu rezultatyvų perdavimą atliko Denzelis Dumfriesas.

Antrojo kėlinio pradžioje Nyderlandai turėjo šansų pelnyti savo trečią įvartį ir nužudyti intrigą rungtynėse. To olandams padaryti nepavyko, o 76-ąją minutę intrigą atkūrė Haji Wrighto įvartis – 2:1.

81 min. rungtynes įvarčiu uždarė Denzelis Dumfriesas, kuris tapo geriausiu mačo žaidėju.

Ketvirtfinalyje Nyderlandai susitiks su Argentinos – Australijos poros nugalėtoju. Šis susitikimas vyks jau šiandien, 21 val.