Paskutinėmis akimirkomis pergalę išplėšęs „West Ham“ – Konferencijų lygos čempionas © REUTERS nuotr.

Trečiadienio vakarą Pragoje vykusiame 2022-23 metų sezono Konferencijų lygos finale „West Ham“ rezultatu 2:1 palaužė „Fiorentina“ ekipą.

Visi susitikimo įvarčiai krito antrame kėlinyje. 62 minutę Saidas Benrahma realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė „plaktukus“ į priekį.

Visgi „Fiorentina“ žaibiškai surado savąjį atsakymą ir po 5 minučių pelnyto Giacomo Bonaventura įvarčio išlygino rezultatą.

Atrodė, kad mačas kelsis į pratęsimą, tačiau Davido Moyeso auklėtiniai turėjo kitokių minčių. 90 susitikimo minutę Po Lucaso Paqueta rezultatyvaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Jarrodas Bowenas ir išplėšė „West Ham“ ekipai pergalę finale.

Ši pergalė reiškia, kad kitame sezone „West Ham“ rungtyniaus Europos lygos grupių etape.