Paskutinėmis akimirkomis portugalus palaužusi Pietų Korėja keliauja į PČ aštuntfinalį © REUTERS nuotr.

Penktadienio vakarą paaiškėjo kurios H grupės komandos keliauja į pasaulio čempionato aštuntfinalį.

Lemiame grupių etapo ture Pietų Korėja rezultatu 2:1 palaužė Portugalijos futbolininkus.

Portugalai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 5 minutę savo komandą į priekį išvedė po Diogo Daloto perdavimo pasižymėjęs Ricardo Horta.

Tačiau, Pietų Korėja nepalūžo ir 27 minutę po Kimo Young-Gwono įvarčio išlygino rezultatą.

Pergalingą mačo įvartį korėjiečiams pelnė Hee-Chan Hwangas, kuris po fantastiško Heung-Min Sono perdavimo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Paraleliai vykusiose E grupės rungtynėse Urugvajus rezultatu 2:0 palaužė Ganos rinktinę. Ten nugalėtojams pergalę nukalė dublį į savo sąskaitą įsirašęs Giorgianas de Arrascaeta.

Po trijų turų Portugalija finišavo pirmoje grupės pozicijoje su 6 taškais, antroje vietoje liko paskutinėmis akimirkomis kelialapį į aštuntfinalį išplėšusi Pietų Korėja, kuri savo sąskaitoje turi 4 taškus. Urugvajus taip pat surinko 4 taškus, tačiau mažesnis įmuštų įvarčių skaičius lėmė jų pasitraukimą iš turnyro. Paskutinę ketvirtąją vietą užimė Gana, pelniusi 3 taškus.