Pramuštas 11 m baudinys sudaužė visas viltis: Šiaurės Airijos rinktinė įveikė Lietuvą (VIDEO) © lff.lt nuotr.

Trečiasias savo rungtynes atrankoje į Pasaulio Taurės varžybas sužaidę lietuviai namuose 1:4 nusileido prieš Šiaurės Airijos rinktinę.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:1 šiaurės airių naudai, kai įvartį įmušė Danielis Ballardas.

Antrajame kėlinyje vėl viskas prasidėjo nuo Šiaurės Airijos įvarčių, tačiau tuomet Rolandas Baravykas įmušė tikrai puikų įvartį po kampinio, o dar po kelių minučių įvyko istorinis VAR įsikišimas.

Rungtynių teisėja Stephanie Frappart nubėgo pasižiūrėti prie VAR monitorių situacijos dėl galimo 11 m baudinio, nes Šiaurės Airijos futbolininkas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka. 11 m baudinys buvo skirtas, tačiau, deja, Arvydas Novikovas jo nerealizavo, svečių vartininkas smūgį atlaikė ir lietuviai rezultato neišlygino.

Vėliau galutinius taškus rungtynėse dar padėjo Shayne'as Lavery ir Paddy McNairas po dar vieno 11 m baudinio skirto į Lietuvos rinktinės vartus. Galutinis rezultatas 1:4 Šiaurės Airijos naudai.