Badmintoninkė V. Paulauskaitė iškovojo bronzą EJOF varžybose © K. Štreimikio/LTOK nuotr.

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, kuris vyksta Banska Bistricoje Slovakijoje, Lietuvos sportininkai iškovojo dar vieną medalį – badmintono varžybose puikiai pasirodė Viltė Paulauskaitė.

Ketvirtfinalyje V. Paulauskaitė 2:1 (16:21, 25:23, 21:19) nugalėjo antrąją turnyro raketę lenkę Mają Janko ir paliko varžybas tik pusfinalyje.

Nepasaint 0:2 pralaimėjimo pusfinalyje prieš turkę, Ravzą Bodur, lietuvė užsitikrino bronzos medalį pergale ketvirtfinalyje ir jį gaus apdovanojimų ceremonijoje rytoj.

Vakar auksą iškovojo 100 m laisvuoju stiliumi plaukimo finale Smiltė Plytnykaitė. Vėliau 15-metė kartu su savo kolegomis iškovojo sidabrą 4x100 m mišrioje estafetėje, taip pat laisvojo stiliaus plaukimo finale.

Šiandien plaukimo varžybose 4x100 m estafetėje merginos plauks laisvojo stiliaus plaukimo finale.