21 taškų deficitą panaikinęs „Rytas“ krito dviejų pratęsimų dramoje © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-2) patyrė jau antrąjį pralaimėjimą šiame FIBA Čempionų lygos sezone, rungtynėse, kuriose vilniečiai panaikino labai didelį deficitą ir nusileido tik po dviejų pratęsimui.

Stambulo „Bešiktaš“ (2-1) ekipa namuose 82:79 (22:6, 22:21, 11:21, 14:21, 5:5, 8:5) palaužė Vilniaus „Ryto“ krepšininkus.

„Rytas“ po pirmojo kėlinio nuo savo varžovų atsiliko jau net 16 taškų (6:22), o trečiojo kėlinio pradžioje jau turėjo 21 taškų deficitą (34:55), tačiau šį deficitą sugebėjo panaikinti.

Pagrindinio laiko pabaigoje Ivanas Buva turėjo šansą mesti du baudos metimus ir išplėšti pergalę, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą ir išplėšė pratęsimą (69:69).

Pratęsimai buvo labai chaotiški, tačiau galiausiai rungtynių nugalėtoją lėmė Isiaho Whiteside'o metimas iš po krepšio. Vėliau „Rytas“ turėjo progą užpulti ir tritaškiu išplėšti jau trečią pratęsimą, tačiau šia proga nepasinaudojo.

Kitame ture Vilniaus „Rytas“ vėl susitiks su Stambulo „Bešiktaš“ ekipa, šįkart namuose.