Akistatoje prieš Eurolygos klubą – rezultatyvus M. Blaževičiaus pasirodymas © Obradoiro CAB nuotr.

Marekas Blaževičius surengė sėkmingą pasirodymą prieš Eurolygoje rungtyniaujančią „Valencia“. Tiesa, tai „Obradoiro CAB“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Lietuvio ekipa po pratęsimo 98:103 (27:27, 14:21, 18:18, 25:18, 14:19) nusileido varžovams.

Likus 2 minutėms iki rungtynių „Obradoiro CAB“ sušvelnino deficitą iki 4 taškų. Likus 30 sekundžių aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (84:84).

Komandos žaidė pratęsimą, o jis taip pat klostėsi dramatiškai.

Lemtingu rungtynėse tapo veterano Samo Van Rossomo tritaškis. Šis metimas buvo esminis leidęs „Valencia“ ekipai pasiekti pergalę.

Marekas Blaževičius per 14 minučių pelnė 11 taškų ir atkovojo 2 kamuolius.

Sėkmingiausiai „Obradoiro CAB“ ekipoje rungtyniavo Draganas Benderis. Kroatas pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

„Valencia“ ekipai, Bojanas Dubljevičius surinko 25 taškus ir 9 atkovotus kamuolius, Chrisas Jonesas pelnė 17 taškų ir atliko 11 perdavimų.