Atkrintamųjų viltis – gyva: „Žalgiris“ per paskutines sekundes palaužė „Maccabi“ © Scanpix Baltics nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (18-15) išlaiko šansus patekti į Eurolygos atkrintamųjų traukinį.

„Žalgiris“ namuose po dramatiškos kovos 68:67 (17:17, 25:28, 14:7, 12:15) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (19-14) komandą.

Antrajame kėlinyje po Lorenzo Browno tritaškio „Maccabi“ susikrovė 7 taškų persvarą – 22:29. „Žalgiris“ savo varžovų nepaleido ir vos 3 taškais atsiliko po pirmosios rungtynių pusės.

Po pertraukos žalgiriečiai demonstravo itin solidžią gynybą – per trečiąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos 7 taškus ir jau patys turėjo 4 taškų persvarą – 56:52.

Ketvirtajame kėlinyje kosminį tritaškį iš savos aikštės pusės pataikė Wade'as Baldwinas.

„Žalgiris“ net 3,5 minutes nuo 5 minutės nepelnė taškų ir į priekį praleido „Maccabi“ komandą, kurią į priekį išvedė Josho Nebo baudos metimai.

Netrukus Edgaras Ulanovas pelnė dvitaškį, o lemiamas taškas priklausė Isaiah Taylorui, kurio baudos metimas pasiekė tikslą. Paskutinėje rungtynių atakoje Wade'as Baldwinas buvo netikslus ir triumfavo Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

Rolandas Šmitas pelnė 13 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir pridėjo 18 naudingumo balų. Isaiah Tayloras pridėjo 12 taškų ir 3 rezultatyvius perdavimus. Arnas Butkevičius surinko 8 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 13 naudingumo balų.

Pralaimėtojų ekipoje Wade'as Baldwinas įmetė 12 taškų ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.