„Barcelona“ patyrė dramatišką pralaimėjimą Valensijoje © Scanpix Baltics nuotr.

„Barcelonos“ (10/5) ekipa didžiąsias metų šventes sutiks pralaimėjimo nuotaikomis.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 83:84 (20:20, 18:21, 21:21, 24:22) nusileido „Valencia“ ekipai (7/8).

„Barcelona“ beveik visas rungtynes atsilikinėjo nuo varžovų. Katalonai bandė spurtuoti trečiojo kėlinio pradžioje ir buvo išsiveržę į priekį (51:48), bet „Valencia“ užtikrintai atakavo gynyboje Nikola Mirotičių ir sugebėjo susigrąžinti pranašumą.

„Valencia“ ketvirtajame kėlinyje buvo įgijusi 9 taškų persvarą, bet Kuričiaus ir Tobey taškai nukirpo šeimininkų pranašumą iki 3 taškų.

Tiesa, Johah Radebaugh smeigė tritaškį, o Chrisas Jonesas pelnė taškus iš po krepšio ir šeimininkai vėl atitolo (77:69).

Likus 1:30 minutės, Nicolasas Laprovittola sudėtingu tritaškiu priartino svečius iki 4 taškų skirtumo (75:79).

Likus 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Nikola Mirotičius sumažino deficitą iki minimumo (80:81).

Chrisas Jonesas sumetė abu baudos metimus, o Laprovittolos lemiamas tritaškis skriejo pro šalį ir šeimininkai iškovojo netikėtą pergalę.

Rokas Jokubaitis rungtyniavo tik 3 minutes ir per jas pelnė 1 tašką bei surinko -2 naudingumo balus.

Nuo pralaimėjimo katalonų neišgelbėjo Nicolasas Laprovittola pelnęs 28 taškus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Blankiai atrodo „Barcos“ lyderis Nikola Mirotičius. Eurolygos žvaigždė pelnė 11 taškus ir surinko vos 6 naudingumo balus.

„Valencia“ į pergalę atvedė 16 taškų pelnęs Jasielis Rivero.