Be Sumnerio žaidęs „Žalgiris“ neturėjo vargo Pasvalyje © „Žalgiris“ nuotr.

Du kėlinius Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-12) kovojo su Kauno „Žalgiriu“ (15-2), tačiau vėliau palūžo.

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykos „Betsafe-LKL“ rungtynėse 98:71 (22:22, 25:19, 29:16, 22:14) nukovė pasvaliečius.

Poilsio šįkart gavo žalgirietis Edmondas Sumneris.

Brady Maneko ir Arno Butkevičiaus metimai padėjo „Žalgiriui“ pradėti rungtynes atkarpa 7:1. Martynas Arlauskas skirtumą sumažino iki minimalaus, bet po tritaškį smeigė Keenanas Evansas, Dovydas Giedraitis ir A.Butkevičius – 16:6. Dviženklis skirtumas greitai tirpo, kai pataikė Brandonas Tabbas (18:20), o netrukus jo baudos lygino rezultatą – 20:20. Po pirmo kėlinio irgi buvo lygu – 22:22.

Lukas Lekavičius grąžino trapų pranašumą žalgiriečiams, o skirtumą didino D.Giedraitis – 32:26. „Žalgiris“ po truputį tolo vis labiau, kol persvara tapo dviženkle – 38:28. Jordanas Watsonas smeigė svarbų tritaškį bei realizavo baudas, o Tomas Dimša jas prametė – 40:35. Nepaisant to, po antrojo ketvirčio žalgiriečiai pirmavo 47:41.

Skirtumas vėl ėmė augti po pertraukos (52:41), tačiau Simas Jarumbauskas neleido varžovams pernelyg pabėgti. Epizodiškai žalgiriečiai atitrūkdavo labiau (63:48), nors šeimininkai ir išlaikė kovinį atsilikimą – 55:68. Vis tiki iki ketvirčio pabaigos „Žalgiris“ vėl spėjo atitolti solidžiau – 76:57.

Prieš akis buvo dar visas kėlinys, tačiau jis klostėsi pagal „Žalgirio“ planą. Šie užtikrintai nužengė pergalės link.

Tomui Lekūnui rungtynės buvo itin prastos: per 8 minutes jis spėjo išnaudoti pražangų limitą, 2 kartus klydo, atkovojo kamuolį ir surinko -6 naudingumo balus.

Lukas Lekavičius žaidė efektyviausią sezono mačą „Betsafe-LKL“, įmetęs 20 taškų, atlikęs 5 perdavimus ir rinkęs 28 naudingumo balus.

Rezultatyviausios karjeros rungtynės tai buvo Dovydui Giedraičiui, kuris pelnė 19 taškų, rinko 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 17, Brandonas Tabbas 16, Martynas Arlauskas 14, Jordanas Watsonas 13, Josephas Bakeris 7.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 20 (8/9 metimai, 5 rez. perd., 28 n.b.), Dovydas Giedraitis 19, Tomas Dimša 12, Laurynas Birutis 10 (9 atk. kam.), Brady Manekas 9 (5 atk. kam.), Arnas Butkevičius 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).