D. Riverso debiutinėse rungtynėse „Žalgiris“ namuose sumindė „Cbet“ © LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) triuškinamą pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“ (23/3).

Kauniečiai „Žalgirio“ arenoje net 101:57 (30:15, 21:10, 26:13, 24:19) sutrypė svečius – Jonavos „Cbet“ (10/17) krepšininkus.

Tai buvo didžiausia Kauno ekipos pergalė šiame sezone, o taip pat ir pati didžiausia „CBet“ sezono nesėkmė.

Jau pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ pradėjo triuškinti varžovus – 12:0 atkarpą kėlinio viduryje sužaidę šeimininkai pirmavo 21:4. Tritaškiu kėlinį užbaigęs B. Manekas pirmajame kėlinyje suteikė savo komandai 15 taškų pranašumą – 30:15.

Antrajame kėlinyje „Cbet“ sumažino atsilikimą iki 11 taškų (21:32), tačiau Keenano Evanso ir Lauryno Biručio vedami kauniečiai antrojo kėlinio antrojoje pusėje įgijo triuškinamą persvarą 47:23.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nekito, o rezultatas tapo nepadorus – 77:33. Kėlinį 5 taškais užbaigęs Justas Furmanavičius sušvelnino atsilikimą iki 39 taškų – 38:77.

Ketvirtajame kėlinyje formalumus sutvarkęs „Žalgiris“ šventė didžiausią sezono pergalę rezultatu 101:57.

Kauno ekipos naujokas Demetre'as Riversas pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovo metimą.

„Žalgirio“ ekipoje taškus pelnė visi ant parketo pasirodę žaidėjai.

„Žalgiris“: L. Birutis 18 (6 atk. kam.), B. Manekas 12 (6 atk. kam.), E. Sumneris 10, D. Giedraitis 9, K. Evansas 9, L Lekavičius 9 (7 rez. perd.).

„Cbet“: J. Furmanavičius 17 (6 atk. kam.), S. Mičovičius 10, L. Kreišmontas 9 (8 atk. kam.).