D. Motiejūnas – finalo ketverte: „Monaco“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Maccabi“ © AFP nuotr.

„Monaco“ ir Donatas Motiejūnas švenčia – klubas pirmą kartą per savo istoriją žais Eurolygos finaliniame ketverte.

Lemiamame ketvirtfinalio serijos mače „AS Monaco“ 97:86 (26:33, 27:16, 19:21, 20:15) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.

Per pirmąją pusę monegaskus į priekį vedė Mike'as Jamesas, kuris surinko net 21 tašką. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 15:0 ir susikrovė 4 taškų persvarą prieš pertrauką – 53:49.

Antroje pusėje vyravo labiau gynybinis žaidimas.

Ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ prispaudė varžovus gynyboje. Visgi „Monaco“ rado savo herojų. Jordanas Loydas išprovokavo 2 pražangas metant tritaškį, vieną tritaškį pataikė pats ir gynėjo komanda nurūko – 86:79.

Paskutinio ketvirčio gale „Maccabi“ sugebėjo priartėti tik iki 5 taškų. Elie Okobo taškai įtvirtino pergalę Saša Obradovičiaus auklėtiniams.

Loydas su Mike'u Jamesu pelnė po 21 tašką. Rungtynių X faktoriumi tapo Chima Moneke, kuris pelnė 10 taškų ir atliko puikų gynybinį darbą. Donato Motiejūno sąskaitoje – 6 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai. Lietuvis šioje serijoje rinko 12,2 naudingumo balo.

„Maccabi“ į priekį vedė net 27 taškus pelnęs Wade'as Baldwinas.

Finalo ketvertas Kaune vyks gegužės 19 – 21 dienomis.