Dramą išgyvenęs „Žalgiris“ nutraukė pralaimėjimų seriją © Scanpix Baltics nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (13-11) išgyveno dramą Eurolygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 79:75 (20:18, 18:24, 23:16, 18:17) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (13-11).

Žalgiriečiai nutraukė trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Kova pirmoje rungtynių pusėje buvo atkakli. Nei viena komanda nebuvo susikrovusi solidesnės persvaros, o į pertrauką 4 taškų pranašumą išsinešė svečiai iš Vitorijos (38:42).

Trečiajame kėlinyje buvo gausu emocijų, o žalgiriečiai persvėrė rezultatą savo naudai (61:60).

Lemiame ketvirtyje, Edgaras Ulanovas išlaikė „Žalgirį“ rungtynėse, o likus 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos, komandas skyrė 2 taškai (73:75).

Arnas Butkevičius sumetė baudos metimus ir išvedė „Žalgirį“ į priekį likus žaisti 23 sekundes (77:75).

Varžovai neužpuolė, o Tomas Dimša įtvirtino pergalę.

„Žalgiris“: R.Šmitas 20 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), I.Brazdeikis 15, L.Lekavičius 7, T.Dimša 7.

„Baskonia“: M.Howardas 15, M.Kotsaras 12, R.Giedraitis 11.