Eurolygoje – dar vienas puikus T. Sedekerskio pasirodymas © Baskonia nuotr.

Tadas Sedekerskis Eurolygoje ir toliau demonstruoja pavydėtiną stabilumą. Visgi jo komanda nepratęsė savo pergalių serijos.

Vitorijos „Baskonia“ (5-5) namuose 75:77 (19:16, 17:19, 23:27, 16:15) nusileido „AS Monaco“ (6-4) krepšininkams.

Pirmoji rungtynių pusė vyko taškas į tašką, o antroje baskai ėmė atsilikinėti. Po kelių taiklių Donato Motiejūno metimų bei Mike'o Jameso dvitaškio komandas skyrė 11 taškų – 62:73.

„Baskonia“ kiek sugebėjo grįžti į rungtynes, tačiau paskutinę minutę situacija vis tiek buvo sudėtinga. Jie atsilikinėjo 5 taškais.

Cody Milleris-McIntyre'as baudom švelnino rezultatą, tačiau metimas iš tritaškio net nesuvirpino lanko. Kitoje pusėje pavyko apsiginti ir laiku iššovęs Markusas Howardas lygino rezultatą.

Mike'as Jamesas paskutinėje atakoje netaikliai atakavo per Tadą Sedekerskį, tačiau iš niekur išdygęs Jaromas Blossomgame'as dėjimu išplėšė pergalę monegaskams. Per likusį laiką „Baskonia“ krepšininkams atsakyti nepavyko.

Tadas Sedekerskis per 35 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo vieną bloką, du kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose įmetė 6 taškus (3/6 dvit., 0/2 trit.), blokavo 2 metimus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir mačą baigė su 5 naudingumo balais.

Rezultatyviausias mačo žaidėjas buvo Mike'as Jamesas, kuris surinko net 28 taškus.