Eurolygos sezono pabaiga: „Barcelona“ įrodė pranašumą ir Kaune © Scanpix nuotr.

Fantastiškas Kauno „Žalgirio“ žygis Eurolygoje baigėsi.

Trečiajame ketvirtfinalio serijos mače „Žalgiris“ 66:77 (10:13, 16:16, 22:32, 9:7) nusileido „Barcelonos“ krepšininkams.

Seriją 3-0 laimėjo Katalonijos klubas.

Labai prastas rungtynes pradėję kauniečiai per pirmas 7 minutes įmetė vos 3 taškus (3:13). Visgi atsitiesti pavyko ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo vos 3 taškai (26:29).

Katalonai po pertraukos demonstravo visiškai kitą veidą puolime. Per 3 kėlinį svečiai įmetė 6 tritaškius, surinko 32 taškus ir atitrūko nuo „Žalgirio“ – 48:61.

Paskutinį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 7:0 (55:61). Tuomet „Barcelona“ atsakė visiškai tokiu pat spurtu ir situacija tapo sudėtinga, 6 taškus dar pridėjo buvęs žalgirietis Rokas Jokubaitis ir serijos likimas buvo aiškus.

Tai vienintelė serija šio sezono Eurolygoje, kuri buvo sausa. Visų kitų ketvirtfinalio serijų likimas dar sprendžiasi.

Rezultatyviausi šios dienos rungtynėse buvo Janas Vesely ir Tomašas Satoransky. Čekų tandemas surinko po 14 taškų. Mike'as Tobey pridėjo 13 taškų, Rokas Jokubaitis – 11 tšk. ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Edgaras Ulanovas surinko 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Laurynas Birutis pelnė 12 taškų.

Viso šiame sezone „Žalgiris“ iškovojo 19 pergalių, o pralaimėjo 18 kartų. Dabar sezonas tęsis Lietuvos krepšinio lygoje.