Ispanijoje – įspūdingas „Baskonia“ kėlinys ir pratęsta pergalių serija © Baskonia nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ (9-3) šiuo metu yra įspūdingos sportinės formos.

Lietuviškasis klubas pasiekė dar vieną pergalę. Šį kartą iškovota pergalę Ispanijos čempionate.

„Baskonia“ namuose 102:88 (24:25, 11:27, 39:12, 28:24) nugalėjo Fuenlabrados „Carplus“ (3-9).

Tai buvo jau aštuntoji Vitorijos ekipos pergalė iš eilės.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo tragiškai. Vitorijos ekipa po dviejų kėlinių susikrovė 17 taškų deficitą (35:52).

Tiesa, rungtynių eigą kardinaliai pakeitė trečiasis kėlinys, per kurį Vitorijos klubas pelnė net 39 taškus (39:12) ir pradėjo dominuoti rungtynėse.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai toliau sėkmingai didino savo pranašumą ir iškovojo dar vieną pergalę.

Tadas Sedekerskis prie pergalės prisidėjo 8 taškais, atkovotu kamuoliu ir rezultatyviu perdavimu.

Rokui Giedraičiui buvo suteiktas poilsis ir jis šiose rungtynėse nerungtyniavo.

„Baskonia“ į pergalę vedė 26 taškus pelnęs Marcusas Howardas, Stevenas Enochas surinko 17.

Fuenlabrados gretose išsiskyrė Dušanas Rističius pelnęs 19 taškų.