J. Valančiūnas su „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą prieš Jutos krepšininkus © AP nuotr.

NBA lygoje nutrūko lietuvio atstovaujamos Naujojo Orleano „Pelicans“ (9-8) ekipos pergalių serija. Jonas Valančiūnas su savo komandos draugais nusileido Jutos „Jazz“ (5-11) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 105:100 (22:29, 21:24, 25:24, 37:23).

Rungtynės nuo pradžių nebuvo sėkmingos „Pelicans“ komandai, kuri tiek pirmame, tiek antrame ketvirtyje atsiliko nuo varžovų komandos. Po ilgosios pertraukos situacija šiek tiek pagerėjo, o didžiausią spurtą Naujojo Orleano krepšininkai atliko paskutiniame ketvirtyje, kuriame pavyko pavyti varžovus ir kovoti dėl pergalės iki paskutinių sekundžių.

J. Valančiūnas per 26 minutes surinko 8 taškus (3/8 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir sykį suklydo.

B. Ingramas pelnė 26 taškus, o Jordanas Hawkinsas 25.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose C. Sextonas surinko 16, Keyonte`as George`as 15, Kelly Olynykas 13 taškų.