Jonavoje – išvarytas V. Šeškus ir nutraukta „CBet“ pergalių serija © LKL.lt nuotr.

Jonavos „CBet“ (5-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone LKL pirmenybėse.

Jonaviečiai namuose 82:84 (19:22, 21:23, 26:22, 16:17) nusileido Utenos „Juventus“ (3-3) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai tris kėlinius atsilikinėjo nuo varžovų, bet spurtas ketvirtajame kėlinyje leido pasivyti varžovus.

10:0 ketvirtąjį kėlinį pradėję „CBet“ įgijo 9 taškų persvarą.

Tiesa, uteniškiai, prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, sumažino deficitą iki minumumo (81:82), o po Martyno Paliukėno taškų išsiveržė į priekį.

„Juventus“ apsigynė, o tas pats Paliukėnas baudos metimu įtvirtino uteniškių pergalę

Šiose rungtynėse sunkiai emocijas valdė Jonavos „CBet“ treneris Virginijus Šeškus, kuris užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo diskvalifikuotas.

„CBet“ rezultatyviausiai rungtyniavo Dovis Bičkauskis. Gynėjas pelnė 18 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Edvinas Šeškus pridėjo 15, Martinas Laksa surinko 14 taškų.

„Juventus“ į pergalę vedė Martynas Gecevičius pelnęs 18 taškų, Alexas Hamiltonas pelnė 13 taškų, Jawunas Evansas surinko 10.