„Lietkabelis“ atvėrė trečiąjį arenos aukštą Europos taurės atkrinamųjų kovai © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau balandžio 12 d. (trečiadienį) stos į kovą Europos taurės aštuntfinalyje namuose su Paryžiaus „Paris Basketball“ klubu iš Prancūzijos – renginio pradžia 18.45 val.

Plačiau apie Paryžiaus ekipą galite paskaityti čia.

Panevėžiečiai dešimties komandų A grupėje su dešimt pergalių ir aštuoniomis nesėkmėmis finišavo ketvirtoje vietoje ir taip iškovojo namų aikštelės pranašumą aštuntfinalio mače, kurio varžovas iš Prancūzijos sostinės B grupėje užėmė penktą poziciją.

Istorinės miestui ir klubui rungtynės jau sulaukė nemažo ažiotažo ir bilietams sparčiai tirpstant atidarytas trečio Kalnapilio arenos aukšto 305, 306 ir 307 sektoriai.

Prekyba bilietais į aštuntfinalio mačą su Paryžiaus „Paris Basketball“ Panevėžyje vyksta internetu www.ticketmarket.lt arba Kalnapilio arenos kasje antradienį ir trečiadienį nuo 10 iki 19 val.