LKL mažajame finale triumfavo „Lietkabelis“ © LKL/BNS nuotr.

LKL sezonas bei mažasis finalas pasiekė finišo tiesiąją – bronzos medalius iškovojo Panevėžio “Lietkabelio“ krepšininkai.

Panevėžio ekipa penktajame serijos mače 84:63(22:17, 20:13, 18:14, 24:19) įveikė Utenos „Juventus“ ir serijoje triumfavo 3:2 rezultatu. Abi ekipos savo mačus laimėjo savo namų arenose.

Po mačo panevėžiečių vyr. treneris Nenadas Čanakas buvo puikios nuotaikos, dėkojo savo žaidėjams, o taip pat paminėjo ir tą faktą, jog „Lietkabelis“ šį sezoną buvo vienintelė komanda be „Žalgirio“, kuri du kartus užsidėjo sau medalius ant kaklus.

Tuo tarpu, Utenos „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas itin nuliūdęs nebuvo ir teigė, jog žaidėjai viską padarė, ką gali bei sakė, jog laukia naujo sezono ir tikisi kitą sezoną dalyvauti FIBA Čempionų Lygoje.

Taip pasibaigė dar vienas LKL sezonas, kurio nugalėtoju tapo „Žalgiris“, antrą vietą užėmė „Rytas“, o trečią - Panevėžio „Lietkabelis“.