Loydas atvedė „AS Monaco“ į lygybę ketvirtfinalio serijoje © ZUMAPRESS com. nuotr.

„AS Monaco“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.

Antrose serijos rungtynėse monegaskai 86:74 (22:18, 20:23, 25:13, 19:20) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.

Saša Obradovičiaus auklėtiniai susikrovė solidų pranašumą po sėkmingo trečiojo kėlinio (67:54). Ketvirtojo kėlinio viduryje „Maccabi“ spurtavo 12:2 ir deficitas ištirpo iki 8 taškų (78:70).

Visgi „Monaco“ ganėtinai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė svarbią pergalę.

Serijos rezultatas šiuo metu yra 1-1. Artimiausios dvi rungtynės, kitą savaitę, vyks Tel Avive.

Šiame mače, kaip ir pirmame, netrūko aistrų. Techninės pražangas gavo Odedas Kattashas, Johnas Brownas bei Wade'as Baldwinas. Pastarasis už dvi tokias nuobaudas nebaigė rungtynių.

Fantastišką mačą sužaidė Jordanas Loydas, kuris surinko 33 taškus (5/5 dvit., 5/9 trit., 8/9 baud.), perėmė 2 kamuolius ir pelnė 35 naudingumo balus.

Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose per 17 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.