NBA – istorinis V. Wembanyamos pasirodymas © USA TODAY Sports via Reuters Connect nuotr.

NBA lygoje pirmametis Victoras Wembanyama toliau išdarinėja sunkiai suvokiamus dalykus.

Rungtynėse prieš „Lakers“ 20-metis prancūzas surinko 5x5 statistiką. Tai atsitinka tuomet, kada žaidėjas surenka bent 5 taškus, 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 5 perimtus kamuolius ir 5 blokus.

Fenomenas iš Prancūzijos prieš LeBrono komandą įmetė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir 5 kartus blokavo varžovų metimus.

Taip V. Wembanyama tapo jauniausiu žaidėju, kuriam pavyko surinkti tokią statistikos eilutę. Anksčiau šis titulas priklausė rusijos sportininkui Andrejui Kirilenkai, kuriam buvo 22-eji.

„Spurs“ žaidėjas taip pat tokią statistikos eilutę surinko per trumpiausią laiką per visą NBA istoriją – 31 minutę. Marcusas Camby tai yra atlikęs per 34 minutes.

Tiesa, „Spurs“ 118:123 nusileido „Lakers“ ekipai.