P. Jankūnas iš Eurolygos išlydėtas su pergale per pratęsimą © Scanpix Baltics nuotr.

Paskutinės Pauliaus Jankūno rungtynės Eurolygoje buvo tikrai įspūdingos. Kauno „Žalgiris“ išplėšė pratęsimą prieš „Crvena Zvezda“ per kurį savo pranašumą įrodė.

Kauno „Žalgiris“ (8-20) per pratęsimą laimėjo 103:98 (23:14, 22:18, 15:35, 28:21, 15:10) prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-17) ekipą.

Šios rungtynės prasidėjo nemaloniu politiniu atspalviu. Prieš rungtynes „Žalgirio“ krepšininkai iškėlė plakatą prieš karą vieni, kadangi Belgrado ekipos krepšininkai to nesutiko padaryti. Po šio incidento priešininkų komandos krepšininkai buvo nušvilpti.

Pirmus du kėlinius žalgiriečiai kontroliavo ir turėjo iniciatyvą savo rankose.

Trečiajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ visiškai nubloškė kauniečius. Kėlinuką Dejano Radonjičiaus auklėtiniai laimėjo net 35:15 ir įsiveržė į priekį.

Mačo pabaigoje pratęsima išplėšė Artūro Milaknio ir Tylerio Cavanaugh tritaškiai. Vienu metu „Žalgiris“ turėjo net 5 taškų deficitą, tačiau būtent šie tritaškiai leido sužaisti dar papildomas 5 minutes, kadangi varžovų lengvasis kraštas Dejanas Davidovacas įmetė vos vieną baudos metimą.

Pratęsimą „Žalgiris“ laimėjo 15:10. Net 9 taškus per papildomas 5 minutes pelnė Paulius Jankūnas.

Komandos kapitonas paskutinėse savo Eurolygos rungtynėse iš viso pelnė 13 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, kartą prasižengė, tris kartus išprovokavo pražangą ir surinko 17 naudingumo balų.

„Žalgiris“ šio Eurolygos sezono dar gali nebaigti paskutinėje vietoje, tačiau viskas priklausys nuo „Panathinaikos“ ir ASVEL rezultatų kitą savaitę.