Pasvalyje – du pratęsimai ir dar vienas „Labas Gas“ pralaimėjimas © LKL.lt nuotr.

Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate trečią sezono pergalę per šešerias rungtynes iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/3) komanda.

Pasvaliečiai namuose per dviejų pratęsimų pareikalavusią dramą 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0/6) klubą.

Per 40 prabėgusių minučių komandos nugalėtojo taip ir neišsiaiškino. Likus 50 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Ignas Vaitkus dvitaškiu išlygino rezultatą (90:90) ir išplėšė pirmajį pratęsimą.

Tiesa, net ir papildomų 5 minučių ekipoms buvo negana.

Pasvalio komanda pirmajame pratęsime sugebėjo fantastiškai išsigelbėti, kai likus 54 sekundėms dar atsilikinėjo 98:102, tačiau išplėšė dar papilodmas penkias minutes. Nesustabdomai lemiamas pirmojo pratęsimo akimirkas žaidė Evaldas Šaulys. Gynėjas smeigė itin svarbų tritaškį, Prienų ekipa atsakė dvitaškiu, o likus vos 4 sekundėms E. Šaulys išprovakavo pražangą mesdamas tritaškį ir realizavo visus tris baudų metimus bei taip išplėšė antrą pratęsimą.

Šeimininkai lemiamas 5 minutes žaidė kur kas tvirčiau, Prienų ekipos jaunimas akivaizdžiai stigo jėgų ir per antrą pratęsimą pelnė vos 6 taškus, kai tuo metu Pasvalio klubas spėjo pelnyti 11.

Pildome.

Artimiausias rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais spalio 31 dieną. Pasvalio ekipa išvykoje susitiks su „Šiauliais“.

Prienų klubas artimiausią dvikovą žais spalio 30 dieną. Namuose „Labas GAS“ klubas priims Panevėžio „7bet-Lietkabelį“.