Pergalingai dvigubą savaitę užbaigęs „Žalgiris“ susitvarkė su „Valencia“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ dviguboje Eurolygos savaitėje nepriekaištingai atliko savo darbą.

„Žalgiris“ (17-15) namuose 95:74 (21:16, 31:24, 22:15, 21:19) įveikė „Valencia Basket“ (14-18) krepšininkus.

Kaip ir rungtynėse su „AS Monaco“ ekipa, taip ir šiose kauniečiai puikiai pradėjo rungtynes. Po pirmųjų 5 minučių rezultatas buvo 14:8 žalgiriečių naudai.

Antrajame kėlinyje „X faktoriumi“ tapo nuo suolo pakilęs Karolis Lukošiūnas. Snaiperis per 3 minutes pataikė 3 tritaškius, „Žalgiris“ ketvirčio gale spurtavo 16:3 ir įgijo 12 taškų pranašumą – 52:40.

Po pertraukos tempą Kazio Maksvyčio auklėtiniai išlaikė. Skirtumas tarp komandų prieš ketvirtąjį kėlinį siekė 19 taškų – 74:55.

Sugrįžti paskutiniame ketvirtyje „Valencia“ krepšininkams nepavyko ir „Žalgiris“ šventė svarbią pergalę.

Du tritaškius pačiame rungtynių gale pelnęs Lukas Lekavičius tapo rezultatyviausiu žaidėju nugalėtojų gretose. Gynėjas mačą baigė su 16 taškų.

Ignas Brazdeikis pelnė 15 taškų. Po 12 pridėjo Isaiah Tayloras ir Karolis Lukošiūnas (4/7 trit.). Po 11 – Arnas Butkevičius (21 naud. bal.) ir Rolandas Šmitas.

„Valencia“ ekipoje rezultatyviausias buvo Jamesas Webbas III, kuris surinko 18 taškų. Pradžioje šou rengęs Jasielas Rivero liko su 17 taškų savo sąskaitoje.

Jeigu šiandien „Fenerbahce“ įveiks „Baskonia“, tuomet „Žalgirio“ likimas dėl Eurolygos atkrintamųjų priklausys tik nuo jų pačių.