Pralaimėjimų seriją nutraukusi „Crvena Zvezda“ išvykoje patiesė „Maccabi“ ekipą © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Crvena Zvezda“ (11-13) nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje rezultatu 89:86 (18:18, 26:18, 25:21, 18:29) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (12-12) krepšininkus.

Visų rungtynių metu gana užtikrintai pirmavo svečiai iš Belgrado. Po trijų kėlinių svečiai turėjo net 14 taškų pranašumą – 55:69.

Ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ surengė spurtą – po Romano Sorkino dvitaškio sumažino deficitą iki 1 taško (82:83).

Ognjenas Dobričius kitoje atakoje pelnė svarbų dvitaškį, Baldwinas ir Vildoza apsikeitė taikliais baudų metimais. Ties tuom nervų karas nesibaigė.

Johnas Dibartalomeo realizavo savo baudų metimus, o Luca Vildozas vėl neklydo prie linijos. Galiausiai, W. Baldwino metimas iš toli skriejo pro šalį ir pergalę šventė „Crvena Zvezda“ krepšininkai.

W. Baldwinas surinko net 38 taškus (6/10 trit.), tačiau tai „Maccabi“ ekipos neišgelbėjo. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nemanja Nedovičius, surinkęs 28 taškus.