Rezultatyvius perdavimus dalinęs R. Jokubaitis prisidėjo prie „Barcos“ pergalės © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Barcelona“ (22-10) užsikrino vietą tarp pirmųjų keturių Eurolygos komandų ir namų pranašumą atkrintamosiose varžybose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 72:56 (19:21, 15:14, 16:7, 22:14) įveikė Berlyno ALBA (9-23).

Po pirmųjų dviejų kėlinių minimalų pranašumą turėjo svečiai iš Vokietijos – 34:35.

Antroje pusėję susikaupę katalonai pademonstravo geležinę gynybą, per 20 minučių praleido vos 21 tašką ir nesunkiai triumfavo rungtynėse.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir Rokas Jokubaitis, žaidęs pagrindines minutes per kurias pavyko atsiplėšti rungtynėse.

Viso lietuvis pelnė 2 taškus (1/5 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Katalonų gretose Sertačas Šanli pelnė 12 taškų, Nikola Mirotičius prisidėjo pelnydamas 11 taškų, o Nikolos Kaliničiaus sąskaitoje – 11 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai.

Svečių ekipoje nei vienas žaidėjas nepasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu.