Tragiškai puolęs ir R. Šmitą praradęs „Žalgiris“ krito Miunchene © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (11-18) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse. Andrea Trinchieri komanda Miunchene rezultatu 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido vietos „Bayern“ (13-16) ekipai.

Dvitaškiu susitikimą pradėjo Keenanas Evansas, keturis taškus iš eilės surinko Laurynas Birutis, bet tada kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:14 – 6:14. Per paskutines dvi kėlinio minutes po du taškus pridėjo Lukas Lekavičius ir Kevarriusas Hayesas – 10:18.

Puolimas neveikė ir antrame ketvirtyje, per kurį tritaškiais pasižymėjo K.Evansas ir L.Lekavičius, du taškus įsirašė Edgaras Ulanovas, o tris pridėjo K.Hayesas – 21:33. Antrajame kėlinyje traumą patyrė „Žalgirio“ latvis Rolandas Šmitas ir rungtynėse daugiau nepasirodė. Manoma, jog trauma galėjo būti rimta.

Po pertraukos tritaškį smeigė Brady Manekas, po du taškus pelnė K.Hayesas, L.Lekavičius ir K.Evansas, bet skirtumas dar labiau išaugo – 30:47. Po dvitaškį dar įmetė L.Lekavičius ir L.Birutis, o B.Manekas dar kartą pataikė iš toli – 37:50.

Penkis taškus iš eilės lemiamo ketvirčio pradžioje surinko B.Manekas, dvitaškį įmetė E.Ulanovas, o K.Evansas tritaškiu sumažino atsilikimą iki vienženklio – 47:56. K.Evansas tuomet sumetė tris tritaškius ir pridėjo dvitaškį, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo – 58:64.

„Žalgiris“: K. Evansas 21 (5/10 trit.), B. Manekas 11, L. Lekavičius 9, K. Hayesas 7 (9 atk. kam.), L.Birutis 6 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 4.

„Bayern“: D.Bookeris 20, C.Edwardsas 10, N.Weileris-Babbas 10.