Trijų lietuvių akistatoje – dramatiška D. Motiejūno komandos pergalė © ZUMAPRESS com. nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ (1-3) nepavyko atsitiesti po triuškinančios nesėkmės prieš Berlyno ALBA.

Graikų klubas namuose 80:83 (13:29, 21:11, 25:20, 21:23) nusileido Donato Motiejūno atstovaujamai „Monaco“ (3-1) ekipai.

„Pao“ tragiškai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 18 taškų deficitą (11:29).

Tiesa, Atėnų klubui pavyko sušvelninti deficitą ir komandas po dviejų kėlinių skyrė 6 taškai (34:40).

Antroji rungtynių dalis klostėsi taškas į tašką, o likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, rezultatas buvo lygus (68:68).

Rungtynių pabaigoje, „Monaco“ į priekį vedė komandos lyderis Mike'as Jamesas. Jo 6 taškai iš eilės leido monegaskams įgyti 4 taškų persvarą (74:70).

Likus 49 sekundėms, Marius Grigonis sušvelnino „Pao“ deficitą iki 2 taškų (74:76).

„Monaco“ atsakė kokybiška ataka, kurios pabaigoje Donta Hallas įdėjo kamuolį į krepšį (74:78).

M. Ponitka nepataikė, „Monaco“ baudos metimais įtvirtino pergalę. Tiesa, „Panathinaikos“ dar pataikė du tolimus metimus, bet tai nebeišgelbėjo Graikijos klubo.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams pelnė 2 taškus ir atkovojo kamuolį.

Artūras Gudaitis buvo solidžiausias iš lietuvių. Aukštaūgis pelnė 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Mariaus Grigonio sąskaitoje – 7 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Monaco“ į pergalę vedė Mike'as Jamesas. Gynėjas pelnė 27 taškus.

„Pao“ gretose fantastiškai rungtyniavo Derrickas Williamsas. Amerikietis pelnė 28 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.