Užsikūręs „Rytas“ savų žiurovų akivaizdoje pažemino V. Spanoulio auklėtinius © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-2) iškovojo pirmąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygoje.

Šiame Čempionų lygos sezone tai buvo pirmas kartas, kuomet Giedriaus Žibėno auklėtiniai žaidė prie savų žiūrovų. Pirmos dvi rungtynės buvo išvykoje.

Lietuvos čempionai „Jeep“ arenoje 89:64 (25:15, 27:11, 22:25, 15:13) įveikė legendinio Vassilio Spanoulio treniruojamą Atėnų „Peristeri“ (2-1) ekipą.

Žiūrovai arenoje sukūrė fantastišką atmosferą. Pirmąjį kėlinį „Rytas“ laimėjo 10 taškų skirtumu.

Antrasis kėlinys Vilniaus komandai buvo dar sėkmingesnis – po Marcuso Fosterio tritaškio „Rytas“ pirmavo net dvigubai (52:26).

Per likusią rungtynių dalį „Peristeri“ arčiausiai priartėjo iki 21 taško (74:53).

Vilniečius į pergalę vedė fantastiškas rungtynes sužaidęs Marcusas Fosteris. Amerikietis per 33 minutes pelnė 24 taškus (8/13 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Elvaras Fridrikssonas pridėjo 18 taškų (6 rez. perdavimai), Martynas Echodas (8 atk. kamuoliai) ir Margiris Normantas – po 15.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Sylvainas Fransisco, surinkęs 17 taškų.

Už 4 savaičių šios komandos susitiks jau Atėnuose, ketvirtajame Čempionų lygos ture.