41-ą tašką pelnęs C. Paulas po 28 metų pertraukos atvedė „Suns“ iki NBA finalų © Unsplash/Tim Hart nuotr.

Fynikso „Suns“ po 28 metų pertraukos grįžta į NBA finalus ir turės šansą pirmą kartą per savo franšizės istoriją iškovoti NBA žiedus.

Svečiuose Fynikso „Suns“ įveikė Los Andželo „Clippers“ 130:103(33:29, 33:28, 31:26, 33:20) ir Vakarų finalo seriją laimėjo 4:2 bei pateko į NBA finalą.

36-erių Chrisas Paulas šiame mače Arizonos ekipą vedė į pergalę. Ketvirto kėlinio viduryje „Clippers“ dar atsiliko tik 15(107:92) taškų skirtumu ir buvo galima pagalvot, jog gal intriga šiame mače atgims, tačiau tuomet „Suns“ spurtavo 12:0 iš kurių 10 taškų pelnė C. Paulas, skirtumas išaugo iki 25 taškų ir viskas pasidarė aišku.

Chrisas Paulas šiose rungtynėse pelnė 41-ą tašką, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir išvedė savo ekipą iki NBA finalų. 22 taškus pridėjo Devinas Bookeris, 19-a Jae Crowderis, o Deandre Aytonas atkovojo 17 kamuolių bei pelnė 17 taškų.

Dabar NBA finale „Suns“ ekipos lauks „Hawks“ bei „Bucks“ poros nugalėtojas. Ten rezultatas kol kas 2-2, tačiau Giannis Antetokounmpo yra traumuotas ir tikrai dar visko gali būti.