Rezultatyviausiai žaidęs D. Motiejūnas atvedė „AS Monaco“ į pergalę Belgrade © Euroleague.net nuotr.

Donatas Motiejūnas toliau demonstruoja fantastinę sportinę formą, o jo atstovaujama „AS Monaco“ Eurolygoje taip pat neatsilieka.

Ketvirtadienio vakarą po sunkių pirmų kėlinių „AS Monaco“ (12-12) 91:80 (19:30, 23:22, 22:12, 27:16) susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-14) ekipa.

Po pirmųjų dviejų kėlinių „monegaskai“ buvo praleidę net 52 taškus ir demonstravo labai klaikią gynybą, tačiau antroje pusėje pavyko D-Mo komandai atsitiesti.

Pagrindinis spurtas rungtynėse įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai po Ognjano Dobričiaus tritaškio „Crvena Zvezda“ dar pirmavo 2 taškais, tačiau tuomet svečiai spurtavo 17:5, tarp kurių buvo aštuoni D. Motiejūno taškai, ir atitrūko kone nepavejamai (84:73).

Donatas Motiejūnas per 28 minutes surinko 20 taškų (3/7 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, 3 kartus suklydo, 5 pražangas išprovokavo ir baigė mačą su 20 naudingumo balų.

Kaunietis taip pat tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju ir atvedė komandą jau į 12-ąją pergalę šio sezono Eurolygoje savo komandą.

D. Baconas nugalėtojams pridėjo 17 taškų, Mike'as Jamesas – 10 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimus.