Sausakimšoje arenoje – „Virtus“ triumfas prieš „Frutti Extra“ ir išplėštas kelialapis į Eurolygą © PA Images nuotr.

Bolonijos miestas po ilgo laiko tarpo vėl savo komandą matys stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre, Eurolygoje.

Bolonijos „Virtus“ krepšininkai Europos taurės finale 80:67 (25:12, 16:19, 21:22, 18:14) įveikė Bursos „Frutti Extra“ ekipą.

Finalo MVP (naudingiausiu žaidėju) tapo Milošas Teodosičius, kuris jau nuo pat rungtynių pradžios pjaustė varžovų gynybą. Per pirmas 5 minutes serbas sumetė 8 taškus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Frutti Extra“ pilnai grįžo į rungtynes. Po Onuralpo Bitimo dvitaškio turkai apkarpė deficitą iki 5 taškų (59:64).

Galiausiai, „Virtus“ komandą ištempė šio sezono Europos taurės MVP Mamas Jaitehas. Po centro dvitaškio Bolonijos ekipa susikrovė 11 taškų pranašumą (78:67) ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

M. Jaitehas pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių finale. Milošas Teodosičius išsiskyrė su 21 tašku.

Pralaimėtojas Davidas Dudzinskis įmetė 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.