„Šiauliai-7bet“ nugalėjo „Rytą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą © LKL.lt nuotr.

Jokių variantų iškovoti pergalės pirmosiose pusfinalio rungtynėse neturėjusi „Šiauliai-7bet“ ekipa, antrosiose atsigriebė su kaupu. Antano Sireikos auklėtiniai namuose 84:72 (21:21, 31:14, 16:16, 16:21) nugalėjo Vilniaus „Ryto“ krepšininkus.

Serijoje iki 3 pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1. Trečiosios serijos rungtynės vyks Vilniuje.

Pirmasis kėlinys žadėjo tą patį, kas vyko pirmosiose rungtynėse. Vilniečiai įgijo 11 taškų persvarą (21:10), tačiau šiauliečiai kėlinį baigė atkarpą 11:0 ir išlygino rungtynių rezultatą (21:21).

Antrajame kėlinyje vyko Šiaulių krepšininkų dominavimas. Aikštės šeimininkai pelnė 31 tašką kėlinyje ir susikrovė 17 taškų pranašumą (52:35).

Trečiajame kėlinyje, „Šiauliai-7bet“ išlaikė turėtą persvarą sužaisdami kėlinį lygiosiomis (68:51).

Lemiamame ketvirtyje įspūdingą sugrįžimą suorganizavo „Rytas“. Vilniečiai sužaidė atkarpą 21:6 ir po Speedy Smitho tritaškio sumažino turėtą deficitą iki 2 taškų (72:74).

Likus 2 minutėms iki rungtynių paabigos, Arminas Urbutis pataikė sudėtingą dvitaškį, o Donatas Sabeckis pelnė taškus po prasiveržimo ir šiauliečiai susigrąžino 6 taškų persvarą (78:72).

D. Sabeckis pelnė dar 2 taškus (80:72), O kitoje aikštelės pusėje Jarvisas Williamas prametė abu baudos metimus. Šiauliečių pergalę įtvirtino Issufas Sanonas, kuris sumetė abu baudos metimus (82:72).

Nugalėtojų gretose Donatas Sabeckis pelnė 17 taškų, Isaiah Armwoodas pridėjo 15.

„Ryto“ gretose Arnas Butkevičius surinko 23 taškus.