L. Jasiūnaitė sezoną baigė su užimta šeštąja vieta Deimantinėje lygoje © AP nuotr.

Liveta Jasiūnaitė pirmą kartą savo karjeroje pasirodė elitinių lengvosios atletikos varžybų – Deimantinės lygos finaliniame etape.

Šveicarijoje, Ziuriche vykusiame finaliniame etape ieties metikė L. Jasiūnaitė užėmė šeštąją vietą toliau ietį numetusi pirmuoju savo bandymu – 57.73 m (57.73 – x – x – 55.56 – x – 56.03).

Pirmąją vietą varžybose užėmė amerikietė Kara Winger (64.98 m), antrąją – australė Kelsey-Lee Barber (63.72 m), trečiąją – japonė Haruka Kitaguchi (63.56 m).

Liveta Jasiūnaitė šiame sezone pasiekė tiek Europos, tiek pasaulio čempionatų finalus. Europos pirmenybėse lietuvė užėmė šeštąją vietą, o abiejų čempionatų atrankose pasirodė puikiai. Tiesa, atrankų rezultatų į finalą pernešti nepavyko.

Ieties metikė savo įrankį šį sezoną metė toliausiai į 63.80 metrų tolį.