D. Sabonis buvo arti trigubo dublio, bet „Kings“ pralaimėjo © USA Today Sports nuotr.

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (0-2) toliau lieka be pergalių NBA lygoje.

„Kings“ namuose po atkaklios kovos 109:111 (26:29, 29:23, 25:34, 29:25) nusileido Los Andželo „Clippers“ (2-0).

Nuo pralaimėjimo „Kings“ neišgelbėjo solidus Domanto Sabonio pasirodymas.

Lietuvis per 34 žaidimo minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai Sakramento ekipos gretose rungtyniavo De'Aaronas Foxas pelnęs 36 taškus. Lygos naujokas Keeganas Murray surinko 19.

„Clippers“ į pergalę vedė fantastiškai rungtyniavęs Paulas George'as. Amerikietis pelnė 40 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Kita Los Andželo ekipos žvaigždė Kawhi Leonardas nerungtyniavo. Krepšininkas ką tik atsigavo po traumos ir šiuo metu turi limituotas žaidimo minutes.