Lietuviai buvo puikūs, o „Baskonia“ namuose patiesė „Real“ krepšininkus © ZUMAPRESS com. nuotr.

Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis Ispanijos pirmenybėse sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, o jų atstovaujama „Baskonia“ (3-2) iškovojo skambią pergalę.

Baskai namuose 88:82 (14:19, 23:14, 18:25, 33:24) patiesė Madrido „Real“ (4-1) krepšininkus.

Rungtynių pabaigoje T. Sedekerskis pelnė 2 taškus įveikdamas Sergio Rodriguezą (78:78).

Paskutinius mačo taškus pelnė kitas lietuvis Rokas Giedraitis, kuris pergalę įtvirtino savo dėjimu iš viršaus.

Lietuviai taip pat sudalyvavo svarbioje gynybinėje atakoje likus 25 sekundėm iki pagrindinio laiko pabaigos. Tuomet puolėjų duetas atėmė kamuolį iš Guerschono Yabuseles ir išprovokavo ginčą po kurio kamuolys atiteko „Baskonia“ ekipai.

Antroje rungtynių dalyje be keitimo rungtyniavęs T. Sedekerskis sužaidė 34 minutes. Per šias minutes puolėjas pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis surinko 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, 2 perėmė, prasižengė 4 kartus, išprovokavo 1 pražangą ir pelnė 10 naudingumo balų.