Paaiškėjo R. Meilutytės ir D. Rapšio reitingo vietos bei uždarbis po sėkmingo savaitgalio Berlyne © REUTERS nuotr.

Du iš penkių lietuvių pasaulio plaukimo taurės varžybas Berlyne pradėjo itin sėkmingai.

Rūta Meilutytė šį savaitgalį iškovojo 5-ąją vietą (100 m kompleksiniu būdu) ir du aukso medalius (50 m ir 100 m krūtine).

Bendroje moterų įskaitoje „auksinė Lietuvos žuvelė“ liko 4-oje vietoje ir užsidirbo 6 tūkst. JAV dolerių.

Danas Rapšys tris finalus baigė tarp keturių stipriausių. Lietuviui pavyko iškovoti 2 bronzos medalius (200 m kompleksiniu būdu ir 400 m laisvuoju stiliumi) bei užimti ketvirtąją vietą (200 m laisvuoju stiliumi).

D. Rapšio galutinė pozicija – 11. Po šio pasirodymo panevėžietis iškovojo 4,9 tūkst. JAV dolerių.

Pirmąją vietą reitinge užėmę sportininkai iškovojo po 12 tūkst. JAV dolerių. Vokietijos sostinėje geriausiai pasirodė Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Matthew Satesas ir Honkongo atstovė Siobhan Haugey.

2 finalus pasiekęs Andrius Šidlauskas piniginio prizo negavo, tačiau užėmė 36-ąją vietą.

Ateinantį savaitgalį vyks antras iš trijų pasaulio taurės etapų – Toronte, Kanadoje. Vėliau viskas pasibaigs dar už savaitės Indianopolyje (JAV), kur sezono nugalėtojai susižers po 100 tūkst. JAV dolerių.