Rapšiui iki prizinės vietos pritrūko vienos šimtosios sekundės, Šidlauskas užėmė 5-ąją vietą © AFP nuotr.

Toronte (Kanada) pasibaigė antrasis pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame dalyvavo penki Lietuvos plaukikai.

Danui Rapšiui nepavyko iškovoti antrojo medalio šį savaitgalį Toronte, nors (200 m laisvojo stiliaus) finalas, kaip reta, buvo įtemptas.

Galiausiai pirmas tris vietas užėmė amerikiečiai: Brooksas Curry (1:42.32), Trentonas Julianas (1:42.35) ir Kieranas Smithas (1:42.45).

Iki prizinės vietos D. Rapšiui pritrūko vos vienos šimtosios sekundės. Distancijos pabaigoje, per paskutinius 25 metrus, lietuvis kaip reikiant spurtavo ir pasivijo varžovus kartu su PAR plaukiku Matthew Satesu. Visgi triumfavo pranašumo neišbarstę amerikiečiai.

Andrius Šidlauskas užėmė penktąją vietą vyrų 200 m plaukimo krūtine rungtyje. Distanciją panevėžietis nuplaukė per 2 min. 6.36 sek.

Finale stipriausias buvo amerikietis Nicas Finkas (2:03.78).

Per šį savaitgalį D. Rapšys iškovojo vieną bronzos medalį, R. Meilutytė – du aukso medalius, o A. Šidlauskas pateko į tris finalus.

Kitą savaitgalį Indianopolyje baigsis pasaulio plaukimo taurės sezonas.