Anglijos ir JAV akistata baigėsi lygiosiomis © ZUMAPRESS.com nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiame pasaulio čempionato B grupės susitikime rezultatu 0:0 sužaidė su JAV futbolininkais.

Pavojingiausios rungtynių progos buvo susikurtos pirmame kėlinyje, kuriame kiek aštresni atrodė amerikiečiai. Greggo Berhalterio auklėtiniams ne viename momente pritrūko šiek tiek tikslumo, o arčiausiai tikslo buvo Christianas Pulisicius, kurio galingas smūgis sudrebino skersinį.

Keletą savųjų progų turėjo ir anglai, tačiau jiems taip pat nepavyko pasiūsti kamuolio į vartus.

Antrame kėlinyje komandos puolime buvo kiek pasyvesnės ir realios grėsmės viena kitai nesukūrė.

Prabėgus dviems turams anglai stovi pirmoje B grupės pozicijoje su keturiais taškais, laipteliu žemiau rikiuojasi Iranas su trimis taškais, o atitinkamai du ir vieną tašką turinčios JAV ir Velso rinktinės užima trečią ir ketvirtą vietas.