Išretėjęs „Žalgiris“ neprilygo Eurolygos čempionams © LKL.lt nuotr.

Išretėjusios sudėties rungtyniavęs „Žalgiris“ (6-6) neprilygo Eurolygos čempionams.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 60:86 (19:25, 14:8, 15:30, 12:23) nusileido „Anadolu Efes“ (7-5).

Pirmoje rungtynių pusėje Eurolygos čempionai laikė iniciatyvą savo rankose.

Tiesa, žalgiriečiai neleido varžovams atitrūkti didesniu skirtumu, o antrojo kėlinio pabaigoje solidžią gynybą pademonstravę kauniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (33:33).

Žalgiriečiai trečiąjį kėlinį pradėjo 4 taškais, bet čempionai galingai spurtavo ir susikrovė dviženklę persvarą (41:54).

Kėlinį užbaigė R. Beaubois tritraškis ir „Anadolu Efes“ susikrovė 15 taškų (48:63).

Ketvirtajame kėlinyje, žalgiriečiai nebeprilygo varžovams ir patyrė triuškinančią nesėkmę.

„Žalgiryje“ rezultatyviausiai rungtyniavo Tyleris Cavanaugh. Amerikietis pelnė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Anadolu Efes“ išsiskyrė R. Beuabois pelnęs 20 taškų, Vasilije Micičius pridėjo 19,