R. Jokubaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o „Barcelona“ išvargo pergalę © Barcelona nuotr,

„Barcelona“ grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:75 (11:15, 31:18, 21:27, 19:15) palaužė Vilerbano ASVEL.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, ASVEL pirmavo minimaliu skirtumu (73:72).

Cory Higginsas realizavo 4 baudos metimus paeiliui ir išvedė katalonus į priekį (76:73).

Tas pats Higginsas pelnė dar 4 taškus paeiliui ir įtvirtino sunkią svečių pergalę.

Rokas Jokubaitis sužaidė geriausias šio sezono rungtynes Eurolygoje. Lietuvis per 25 žaidimo minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai katalonų gretose rungtyniavo Nikola Mirotičius pelnęs 19 taškų, Cory Higginsas pridėjo 16.

ASVEl gretose išsiskurė Youssoupha Fallas pelnęs 23 taškus, Jonah Matthews surinko 17.