D. Motiejūnas buvo blankus, o „AS Monaco“ neturėjo šansų Belgrade © ZUMAPRESS com. nuotr.

„AS Monaco“ (12-7) komandai dviguba Eurolygos savaitė baigėsi beviltišku pralaimėjimu Belgrade.

Serbijos sostinėje Saša Obradovičiaus auklėtiniai 68:92 (15:23, 21:31, 14:18, 18:20) pralaimėjo „Crvena Zvezda“ (10-9) krepšininkams.

Po pirmųjų dviejų kėlinių „Crvena Zvezda“ turėjo jau 18 taškų pranašumą (36:54).

Po pertraukos monegaskai pradėjo spurtą 7:1, priartėjo iki 12 taškų. Tačiau tai situacijos negelbėjo, Belgrado komanda pelnė 5 taškus iš eilės, o intrigos dėl pergalės šiame mače nebuvo jau ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Donatas Motiejūnas per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, prasižengė 2 kartus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

„AS Monaco“ komandos negelbėjo ir nuostabus Mike'o Jameso pasirodymas. Amerikietis mačą baigė su 26 taškais (8/13 metimai iš žaidimo, 5/6 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 32 naudingumo balais.

Belgrado ekipos gretose ryškiausias buvo Filipas Petruševas, kuris surinko 21 tašką, 6 atkovotus kamuolius ir 25 naudingumo balus. 15 taškų pridėjo Luka Mitrovičius, 11 – Nemanja Nedovičius.