Valančiūnas fiksavo dvigubą dublį, o „Pelicans“ įveikė be MVP likusią „Nuggets“ ekipą © USA TODAY Sports via Reuters Con

Naujojo Orleano „Pelicans“ (39-38) į sezoną pabaigą vėl demonstruoja solidų žaidimą, kuris gali atnešti bilietą į atkrintamąsias.

Penktadienio vakarą Denveryje „Pelicans“ 107:88 (21:17, 29:23, 32:30, 25:18) įveikė vietos „Nuggets“ (51-25) ekipą.

Svečiai iš Naujojo Orleano laimėjo visus kėlinius ir didelio vargo prieš „Nuggets“ neturėjo. Mike'o Malone'o auklėtiniai vertėsi be NBA MVP Nikola Jokičiaus, kuriam buvo suteiktas poilsis.

Jonas Valančiūnas nugalėtojų gretose pasirodė puikiai – per 24 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, kartą suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Ypatingą pasirodymą „Pelicans“ ekipoje surengė Brandonas Ingramas, kuris surinko antrąjį trigubą dublį savo karjeroje – 31 tašką, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. CJ McCollumas pridėjo 23 taškus.

„Nuggets“ ekipos neišgelbėjo Jamalas Murray'us, kuris mačą baigė su 23 taškais ir 7 rezultatyviais perdavimais.