A. Lukošiūtė korte praleido beveik 3 valandas, tačiau patyrė pralaimėjimą Ispanijoje © Unsplash.com - prashant-gurung

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos turnyre ant kietosios dangos dalyvauja ir Lietuvos teniso žaidėja, kuri pasirodymą baigė vienetų aštuntfinalio etape. Andrė Lukošiūtė (WTA 704) po trijų setų kovos nusileido italei Anastasiai Abbagnato (WTA 663).

Galutinis rezultatas 5:7, 6:3, 3:6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 53 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova ir nors italė pirmavo su pranašumu, tačiau 22-ejų lietuvė išlygino rezultatą ir pratęsė kovą. Tiesa, pratęsimo pasiekti nepavyko ir A. Abbagnato išvengė pratęsimo.

Antroje dalyje A. Lukošiūtė buvo nusiteikus kovingai, o vienu metu pirmavo 5:1, tačiau setą pavyko užbaigti tik 6:3.

Lemiamoje dalyje aukščiau reitinge esanti varžovė sužaidė sėkmingiau ir pasiekė pergalę.

Už pasirodymą vienetų turnyre A. Lukošiūtė uždirbo 1 WTA reitingo tašką.

ITF lygio moterų turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.