A. Murray po daugiau nei trijų mėnesių pertraukos grįžo ir iškovojo pergalę Londone © Unsplash - hakon-agustsson

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir Vimbldono nugalėtojas sėkmingai grįžo į teniso kortus bei iškovojo pirmą pergalę po ilgo laiko. Andy Murray (ATP 124) ATP 500 lygio turnyre ant žolės dangos nugalėjo Prancūzijos atstovą Benoit Paire (ATP 46) per du setus ir pateko į aštuntfinalį.

Galutinis mačo rezultatas 6:3, 6:2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 6 minutes.

Tiek pirmame sete, tiek antrame geriau sekėsi Škotijos atstovui, kuris sugebėjo palaužti varžovo padavimų seriją ir lengvai apginti savuosius geim'us, kas ir lėmė lengvą pergalę. Prancūzas vis dar išgyvena ne geriausią laikotarpį ir šiame sezone iš 18 mačų laimėjo tik 2.

A. Murray yra vienas geriausių žolės dangos ekspertų ir savo varžovą ant jos įveikia antrą kartą, o bendrai net ketvirtą.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 25,480 € ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo lauks M. Berrettini (ATP 9).

Turnyro prizinį fondą sudaro 1,427,455 €, o nugalėtojui atiteks 500 reitingo taškų.