G. Dimitrovas po 6 metų pertraukos triumfavo ATP turnyre, A. Rublevas iškovojo titulą Honkonge © Unsplash.com - Sudan Ouyang

Sugrįžęs ATP turas ir naujas sezonas išdalijo pirmuosius titulus, o vienas iš jų atiteko bulgarui Grigorui Dimitrovui (ATP 14), kuris finale pranoko Holgerį Runę (ATP 8) iš Danijos.

Brisbanės turnyro finalas baigėsi rezultatu 7:6 (7:5), 6:4, o visa kova truko 2 valandas ir 17 minučių.

Abejuose setuose vyko atkakli kova ir abu žaidėjai demonstravo kovingas nuotaikas, tačiau sėkmingiau pirmo seto pratęsime sužaidė G. Dimitrovas, o antrame sugebėjo palaužti varžovo padavimų seriją ir pasiekti pergalę.

Nugalėtojui atiteko kiek daugiau nei 95 tūkst. JAV dolerių ir 250 ATP reitingo taškų. Paskutinį kartą bulgaras titulą iškovojo 2017 metais.

Kitame ATP 250 turnyre, kuris vyko Honkonge triumfavo Andrėjus Rublevas (ATP 5), kuris po dviejų setų kovos pranoko suomį Emilį Ruusuvuorį (ATP 69).

Galutinis rezultatas 6:4, 6:4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 18 minučių.

Nugalėtojui atiteko 100 tūkst. JAV dolerių ir 250 ATP reitingo taškų.