P. Paukštytė dėl pergalės kovojo 4 valandas, K. Bubelytė pranoko I. Dapkutę © Unsplash.com - john-fornander

Graikijoje vykstančiame ITF lygio (W15) turnyre dalyvauja būrys lietuvių, kurios varžosi vienetų ir dvejetų varžybose. 19-metė Patricija Paukštytė (WTA 1105) po trijų setų kovos pranoko šveicarę Larą Michel (WTA 1088) ir pateko į aštuntfinalį.

Galutinis rezultatas 7:6 (7:5), 6:7 (5:7), 6:3, o visas susitikimas truko lygiai 4 valandas.

Pirmieji du setai buvo pilni kovos, kuriuos vainikavo du pratęsimai, o kiekvienas taškas galėjo nulemti mačo eigą ir pabaigą. Pirmame pratęsime po permainingos kovos geriau pasirodė lietuvė, tačiau varžovė sekančiame pratęsime išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamoje dalyje sėkmingiau žaidė P. Paukštytė, kuri pasiekė pergalę.

Mūsiškė turėjo 15 progų laimėti varžovės padavimų seriją ir išnaudojo 4 tokias progas, tuo tarpu šveicarė, tai padarė 3 kartus iš 14.

Pirmame etape taip pat susitiko 20-metė Klaudija Bubelytė (WTA 738), kuri per 1 valandą ir 18 minučių ir rezultatu 6:1, 6:1 pranoko 30-metę Ivetą Dapkutę (WTA 1219).

Už pergalę pirmame etape žaidėjos gauna 1 WTA reitingo tašką.

Turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.