P. Paukštytė su porininke pranoko K. Bubelytę dvejetų varžybų pusfinalyje © Unsplash.com - Erik Werlin

Graikijoje vykstančiame ITF serijos (W15) turnyro dvejetų varžybų pusfinalyje susitiko dvi lietuvės, kurios kovojo dėl patekimo į finalą. Patricija Paukštytė su graike Eleni Christofi po trijų setų kovos pranoko Klaudiją Bubelytę ir estę Liisa Varul.

Galutinis rezultatas 4:6, 7:6 (7:3), 10:8, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 53 minutes.

Pirmą setą sėkmingiau sužaidė K. Bubelytė su porininke, tačiau kova buvo permaininga nuo pirmų minučių. Antroji dalis braižo nepakeitė ir toliau vyko apsikeitimas svetimomis padavimų serijomis, kol poros nepasiekė pratęsimo, o jame P. Paukštytei pavyko išlyginti bendrą rezultatą.

Buvo žaidžiamas lemiamas pratęsimas, kuriame po atkaklios kovos pergalę šventė P. Paukštytė.

P.Paukštytė ir E.Christofi už patekimą į finalą pelnė 515 JAV dolerių bei po 6 WTA dvejetų reitingo taškus. Finale lauks akistata prieš slovakę Karoliną Krajmer ir estę Andreą Roots.

Už pasiektą K. Bubelytė uždirbo 4 WTA reitingo taškus.